KONVANSİYONEL KAPASİTÖR DESTEKLİ HF MOBİL RÖNTGEN CİHAZI CONVENTIONAL CAPACITOR ASSISTED MOBILE HF X-RAY EQUIPMENT

Kapasitör deşarjlı KONVANSİYONEL KAPASİTÖR DESTEKLİ HF MOBİL RÖNTGEN CİHAZI seyyar röntgen cihazı tüm hastane ve kliniklerin ihtiyaçlarına cevap veren bir sistemdir.

Sistem en yenilikçi buluş olarak herhangi standart elektrik prizinden beslenen yüksek çıkış gücüne olanak tanıyan yüksek frekanslı kapasitör deşarjlı jeneratörü yardımı ile her hastanede: ameliyat odalarında, yoğun bakım, acil, vb. de mükemmel kullanım ve manevra kabiliyeti sağlar.

KONVANSİYONEL KAPASİTÖR DESTEKLİ HF MOBİL RÖNTGEN CİHAZI süratli ve yüksek doğruluklu Röntgen çekimi için düşük dalgalanmalı kararlı x-ışınları üretir. Radyografik çıkış olarak (1 ms) kadar kısa süreli çekim imkanı sayesinde hareketten kaynaklanan ve çocuk ve yeni doğanlarda sıklıkla görülen görüntü bulanıklığını ortadan kaldırır.

 

The Capacitor Discharge CONVENTIONAL CAPACITOR ASSISTED MOBILE HF X-RAY EQUIPMENT mobile, is a system that provides the solutions that the all Clinics and Hospital demand.

The system has the most innovative Capacitor Discharge High Frequency Generator, that permits high output power from any standard power socket an excellent operability and maneuverability in any of the Hospital areas: surgical rooms, intensive care, emergency etc.

CONVENTIONAL CAPACITOR ASSISTED MOBILE HF X-RAY EQUIPMENT generates low ripple, stable x-rays for fast and highly accurate radiography.The radiographic output enables short exposure times (down to 1 ms) eliminating the motion blurring which would otherwise commonly occur when imaging the chest of infants and neonates.  Ana Sayfa  |  Şirket Profili  |  Ürünler  |  Teknik Servis  |  Referanslar  |  İletişim Powered Okyanus Medya