KONVANSİYONEL BATARYALI HF MOBİL RÖNTGEN CİHAZI CONVENTIONAL BATTERY POWERED MOBILE HF X-RAY EQUIPMENT

KONVANSİYONEL BATARYALI HF MOBİL RÖNTGEN CİHAZI geniş model yelpazesi ile hasta yatağında, ilk yardım ve acilde, ortopedide pediatride ve harekat sahasında her radyografik tetkik için muayyen gereklerini kapsayan seyyar bir röntgen cihazıdır.

Kablosuz “B” serisi (bataryadan beslemeli model) röntgen çekimlerine mahsus ceryandan bağımsız özelliğini motorlu hareketi ile bağdaştırarak her yerde her zaman çekim için en büyük kolaylığı sağlar.

KONVANSİYONEL BATARYALI HF MOBİL RÖNTGEN CİHAZI süratli ve yüksek doğruluklu Röntgen çekimi için düşük dalgalanmalı kararlı x-ışınları üretir. Radyografik çıkış olarak (1 ms) kadar kısa süreli çekim imkanı sayesinde hareketten kaynaklanan ve çocuk ve yeni doğanlarda sıklıkla görülen görüntü bulanıklığını ortadan kaldırır.

 

CONVENTIONAL BATTERY POWERED MOBILE HF X-RAY EQUIPMENT is a mobile X-Ray unit that covers with a wide range of models, all specific needs for any radiographic examination at the patients bed, first aid and emergency,orthopaedics, paediatric, and operating theatre.

The cordless “B” serie (batterie powered version) combines the “stand-alone” feature for exposures with battery-assited motor drive for the greatest easy in imaging … anywhere, anytime.

CONVENTIONAL BATTERY POWERED MOBILE HF X-RAY EQUIPMENT generates low ripple, stable x-rays for fast and highly accurate radiography.The radiographic output enables short exposure times (down to 1 ms) eliminating the motion blurring which would otherwise commonly occur when imaging the chest of infants and neonates.  Ana Sayfa  |  Şirket Profili  |  Ürünler  |  Teknik Servis  |  Referanslar  |  İletişim Powered Okyanus Medya